Vårt kontor i Norge

Ligger på Hanabryggene i Sandnes

Alf Koksvik
+47 934 36 756
alf.koksvik@day2dayleadership.no

Øyvind Larsen
+47 458 09 260
oyvind.larsen@day2dayleadership.no

Vi er dessuten i følgende byer

Inger Karin Larsen
Stord og Skånevik
+47 917 03 536
inger.karin.larsen@day2dayleadership.no

Kjersti Lunde
Tromsø
+47 971 23 382
Kjersti.lunde@day2dayleadership.no

Trond Magne Hegglund
Haugesund
+47 907 97 038
trond.hegglund@day2dayleadership.no

 

Våre kontorer i Sverige

Vårt hovedkontor er i Göteborg, i Saltholmens tidligere varme bad. Vi er dessuten i følgende byer: Stockholm, Uppsala, Örebro, Sundsvall, Jönköping, Huskvarna, Helsingborg og Alingsås.

Annette Runsteen
Daglig leder
+46 (0)70 554 56 83
annette.runsteen@day2day.se

Kim Karhu
Styreleder
+46 (0)73 390 50 10
kim.karhu@day2day.se

Velkommen med dine spørsmål

Vil du vite mer om hva Day2Day Leadership kan gjøre for deg ? Kontakt oss ved hjelp av skjemaet nedenfor, og vi vil komme tilbake så snart vi kan..