Våra Konsulter

Konsulter och personliga ledartränare

Våra ledarskapskonsulter är noggrant utvalda certifierade personliga ledartränare och finns över hela landet. Vi är många och kan tillsammans genomföra stora uppdrag. Hittar du ingen konsult i din närhet kontakta oss, så finner vi en lösning!

Kvalitetssystem

Det är viktigt för oss att  säkerställa att vi håller jämn och hög kvalitet på det vi levererar. Därför genomför vi systematiska utvärderingar från våra kunder. Våra konsulter deltar också regelbundet i vårt interna utbildningsprogram.

Läs mer om kvalitetssystemet


Annette Runsteen
Göteborg
+46 (0)70 554 56 83

annette.runsteen@day2day.se

Per Björklund
Stockholm / Malmö
+46 (0) 705 24 22 11

per.bjorklund@day2day.se

Eva Nordengren Eklöv
Göteborg
+46 (0)707-57 88 91

eva.nordengren@day2day.se

Johan Akterhed
Jönköping
+46 (0)707 50 30 20

johan.akterhed@day2day.se

Helene Bosmyr Liew
Jönköping
+46 (0) 70 533 31 59

helene.bosmyr.liew@day2day.se

Monica Hellberg
Göteborg
+46 (0) 70 846 70 31

monica.hellberg@day2day.se

Lena Lyckenvik
Linköping
+46(0)705 88 34 28

lena.lyckenvik@day2day.se

Jeanette Dahlgren
Onsala
+46 (0) 70 509 09 12

jeanette.dahlgren@day2day.se

Kim Karhu
Göteborg
+46 (0)73 390 50 10

kim.karhu@day2day.se

Urban Kapple
Örebro
+46 (0)70 399 10 50

urban.kapple@day2day.se

Olle Broberg
Stockholm
+46(0)73 849 78 80

olle.broberg@day2day.se

Leif Fromm
Uppsala
+46(0)708 39 63 90

leif.fromm@day2day.se

Eva Sjöblom
Sundsvall
+46(0)70 575 24 42

eva.sjoblom@day2day.se

Karin Hallhagen
Helsingborg
+46(0)70 216 99 33

karin.hallhagen@day2day.se

Thomas Johansson
Jönköping
+46 (0)73 418 88 36

thomas.johansson@day2day.se

Magnus Gnisterhed
Jönköping
+46(0)70 881 21 80

magnus.gnisterhed@day2day.se

Ingegerd Bynert
Jönköping
+46(0)709 89 16 01

ingegerd.bynert@day2day.se

Olga Deering
Göteborg
+46(0)72 176 70 30

olga.deering@day2day.se

Susanne Lieberg
Jönköping
+46(0)709 89 16 10

susanne.lieberg@day2day.se